Koszyk

O nas

O sprzedaży kostki brukowej, ogrodzeń, oraz architektury ogrodowej wiemy naprawdę wiele, zajmujemy się tym od 2009 roku, co wykorzystujemy aby pomóc właśnie Tobie”

Najważniejsze, że kochamy to co robimy, sprawia nam ogromną przyjemność wykorzystywanie naszej wiedzy do pomocy, naszego doświadczenia do obniżania cen materiałów. Zapraszamy do współpracy.

Oferujemy

Łatwe zakupy
Wybierz i wyceń produkty w sklepie internetowym[/service]

Doświadczona pomoc
Wieloletnie doświadczenie oraz szkolenia

Ogród wystawowy
Chcemy pokazać jak najwięcej na żywo

Dobre ceny
hurtowe ceny, wyprzedaże, rabaty

Łatwy kontakt
osobiście, telefonicznie, mailowo, komunikator, www

Projekt, Pomiar
Wykonujemy projekt oraz pomiar

Skontaktuj się z nami

Nasza wizja

Naszym marzeniem jest, aby wszyscy klienci mieli podwórka modne, designerskie, nowoczesne i dopasowane do nich samych. Aby szara rzeczywistość ustąpiła pięknej przyszłości.

Historia Powstania

Sprzedażą i doradztwem zajmujemy się od 2009 roku, to właśnie wtedy zaczęła się nasza przygoda z branżą. Zdobywając doświadczenie uczyliśmy się na własnych błędach, i to własnie ich pomagamy Tobie uniknąć. W świetle zdobytego doświadczenia zdecydowaliśmy się iść krok dalej i otworzyć spółkę kołodomu.pl by realizować się w tym z czym związaliśmy swoje zawodowe życie.

Co tak naprawdę robimy?

Doskonalimy swoją wiedzę, aby doradzać. Negocjujemy najniższe ceny, aby móc sprzedawać profesjonalne materiały w niskich cenach. Tworzymy wygodne i modne podwórka.

Niektóre liczby mówią same za siebie”]Realizujemy ponad 1000 zamówień rocznie